ЛЕОНІД ГАЖАЛА

Шановні колеги!

Поетом-гумористом Леонідом Гажалою  з с. Городище-Пустоварівка Білоцерківського району подано документи для вступу в НСПУ.

Для ознайомлення з його життєвим шляхом і  творчістю подаємо перед загальними зборами, які  планую  скликати  в останню суботу травня на Білоцерківщині в рамках літературно-мистецького свята «З обійнятих тобою днів» і вшанування пам’яті Ми-коли Вінграновського, публікуємо біографію претендента і дві його нову книгу гумору та сатири «Собачі роки».

Прошу ознайомитися з творчим доробком претендента і висловити свої міркування.

З повагою – Ан. Гай

01.05.2018

 

Гажала Леонід Йосипович народився 14 березня 1947 р.  в с. Городище-Пустоварівка Во-лодарського району Київської області в селянській родині. 

Після навчання у восьмирічці та технічному училищі, роботи на Миколаївському суднобудівному заводі, служби в армії на території Німецької Демократичної Республіки назавжди пов’язав  свою долю з Білою Церквою. Працював електрозварником, а у вільну хвилинку писав вірші й оповідання. Деякі з віршів, як, наприклад, «Білоцерківчаночки»  або «Біла Церква – моя сторона» стали популярними піснями. 

Але по-справжньому Л. Гажала знайшов себе в гумористично-сатиричному цеху. Він автор книг гумору і сатири «Велика подяка» (1996), «Демократичний вибір» 2011), «Я так живу» (2017), «Собачі роки» (2018).

Творчі здобутки поета-гумориста відзначені званням лауреата конкурсу гумористів та лі-тературної премії ім. Миколи Сома (2018).

Дружина Гажала Анна Вікторівна. Син Руслан.

До НСПУ рекомендували: Володимир Дідківський, Віктор Євтушенко, Олександр Бакуменко

Дом. адреса: вул. Центральна,  106, с. Гор-Пустоварівка Володарського р-ну  Київської обл. Моб. 098-443-92-34

"Собачі Роки". Переглянути в PDF.

 

Додаткова інформація