ВІКТОР КУЧЕРУК

ВІКТОР КУЧЕРУК 

поет

 

 

КУЧЕРУК Віктор Анатолійович  народився  05 лютого 1958  року в селі Гор-Пустоварівка Володарського району Київської області.                                             .                                             

Після закінчення середньої школи служив у війську,  з 1978 до 1985 року працював на будовах м. Вишгорода, куди переїхала сім’я на постійне проживання, потім до 1996 року працював зварювальником АТ «Київгідромонтаж» у Литві. Повернувшись в Україну, до 2013 року до виходу на пенсію знову працював будівельником у м. Вишгороді. 

Писати вірші почав ще у шкільні роки. Перші з них були опубліковані у Бориспільській районній газеті «Трудова слава». Під час служби на Далекому Сході друкував свої поезії у окружній військовій газеті «Суворовский натиск»

Автор двох поетичних збірок: «Красива ти, моя любове» (2013) та «Не про те» (2018), добірок у колективних збірках «Послухайте, як дихає земля» (2007), «Вишгородські передзвони» та «Ірпінські поетичні зустрічі» (2012), великої добірки в журналі «Дзвін» (жовтень 2018), добірок і окремих віршів у ЗМІ Київщини.

До Спілки Віктора Кучерука рекомендували члени НСПУ  Іван Гентош, Оксана Лозова, Анатолій Черняхівський.                

Живе і творить в м. Вишгород Київської області. Моб.  097-980-80-16                                                                                                                                                  . 

 

Додаткова інформація