НАТАЛІЯ ШВЕНЬ

НАТАЛІЯ ШВЕНЬ, 

поетеса

                                                                                                                                                                                     

Швень  Наталія  Іванівна народилася  28 липня 1956  року в с. Роскошна Ставищенського району Київської області.                                             .                                             

1979 року з відзнакою закінчила Одеський гідрометеорологічний інститут. Три роки працювала у воєнізованій службі по боротьбі з градом у Молдавії.  1982 року переїхала до Києва, де працювала в Центральній геофізичній обсерваторії інженером-метеорологом, начальником відділу метеорології. У 2006 році захистила дисертацію. Кандидат географічних наук. З 2017 року працює старшим науковим співробітником Українського гідрометеорологічного інституту. Автор багатьох наукових статей та співавтор двох навчальних посібників у галузі метеорології.

Писати вірші почала в студентські роки російською мовою, з 1990 року перейшла на українську мову. Автор трьох збірок поезії: «Вулиці снів» (2011), «Голоси» (2014), «За межею любові» (2018). Добірки і окремі вірші друкувалися в альманахах «Скіфія» та ювілейному збірнику «Радосині», у ЗМІ, звучали по радіо у програмі «Голос Києва».

Лауреат поетичного фестивалю «Поетична зима» (2011).

Незаміжня.

До Спілки Наталію Швень рекомендували члени НСПУ  Валерія Богуславська, Алла Диба, Тимур Литовченко                       

Живе і творить в  м. Вишгород Київської області             Контактні телефони:    095-605-95-85                                                                   

 

Додаткова інформація