ОЛЕНА МОКРЕНЧУК

ОЛЕНА МОКРЕНЧУК, 

прозаїк

                              

Мокренчук Олена Вікторівна народилася 19 серпня 1967 року в м. Сніжне Донецької області.                                                                                                                                                                                

Закінчила Макіївське педагогічне училище (1986) та історичний факультет Донецького національного університету (2000). Працювала вихователем дитячого садка,  учителем загальноосвітньої школи, звідуючою відділом новин Волноваської районної газети «Наше слово». 

З початком неоголошеної російсько-української війни була волонтером. Згодом вступила на службу за контрактом до Українського війська і пройшла шлях від солдата-зв’язкової до прес-офіцера 72-ї окремої механізованої бригади, кореспондента військового вісника «Знамено перемоги», старшого офіцера прес-центру ОК «Північ». 

Лейтенант ЗСУ. Учасник бойових дій. За участь у боях під Волновахою і Авдіївкою має відомчі нагороди, відзначена «Зіркою української журналістики» Національної спілки журналістів України.

Автор побудованих на реальних фактах художніх оповідань для дітей та підлітків про війну на сході України «Аліска, фронтова лисичка» (2017) та «Афінка» з «Куби» (2018), окремих творів у колективних збірках: «Національна книга пам’яті жертв Голодомору в Україні 1932-1933 років.  Донецька область» (2008),  «Приазовье. Портрет современника» (2008), «Жінки України» (2010), «Зірочки Донбасу» (2012), численних публікацій у періодиці. 

До Спілки Олену Мокренчук рекомендували члени НСПУ  Анатолій Гай, Олександр Бакуменко,  Сергій Шевченко.

Живе і творить в м. Біла Церква Київської області.

 Контактний телефон:    097-041-64-60

 

Додаткова інформація