Рекомендовано до НСПУ

06 листопада 2018 року у актовому залі Будинку письменників відбулися загальні збори членів Київської обласної організації НСПУ, на які прибуло 35 письменників з 59-ти. На збори були запрошені кандидати на посаду голови НСПУ Олександр Даниленко, Михайло Славинський і діючий голова НСПУ Михайло Сидоржевський. 

Учасники зборів заслухали інформацію голови Київської обласної письменницької організації, члена Правління НСПУ Анатолія Гая про стан справ у обласній організації та у Спілці в цілому. На підставі доповіді свого голови і наданих ним незаперечних доказів про численні порушення керівництвом НСПУ  чинних законодавства України і діючого Статуту НСПУ присутні на зборах 32-ма голосами при 2-х, що були проти і 1 утримався, висловили недовіру чинному Секретаріату НСПУ та його керівникові Михайлу Сидоржевському.

Письменники Київщини на виконання рішення Правління НСПУ про скликання 29 листопада 2018 року чергового з’їзду письменників України з квотою 1 делегат від 5 членів НСПУ таємним голосуванням з 14-ти запропонованих і присутніх  на зборах кандидатів обрали 12 делегатів майбутнього з’їзду та заслухали програми кандидатів на посаду голови НСПУ чинних голови Київської міської письменницької організації Олександра Даниленка і секретаря НСПУ, директора видавництва «Український письменник» Михайла Славинського. Діючий голова НСПУ Михайло Сидоржевський у роботі загальних зборів письменників Київщини участі не взяв.

На зборах обговорено творчість та рекомендовано до вступу в НСПУ Віктора Кучерука, Олену Мокренчук, Аллу Носовську, Наталію Швень.

 

Додаткова інформація