Нова книга Сніжани Тимченко

У травні 2016 року народилася нова книга  Сніжани Тимченко «Я, тільки я?». Книгу було видано видавництвом «Strelbooks» двома мовами в зручних форматах. 

Це збірка фантастичних оповідань в яких змішалися фантприпущення, фантасмагорія, алегорія, гумор та дивні пейзажі вигаданої реальності. 

Авторка в цій книзі розглядає різні цікаві питання. Наприклад, що таке диво в світі, в якому практично все можливо завдяки технічному прогресу. У світі, де космічні подорожі такі ж легкі, як і в наш час поїздка в інше місто. Що робити з цим дивом, коли воно трапилося?

В іншому оповіданні розглядається питання, як позбутися ідіотизму. В цій прозі проглядається чорний гумор, але водночас, там є ще й зерно правди і того, що за неї приймають. 

Ще є цікава розповідь про те, як тяжко зрушити з насидженого, комфортного місця заради мрії, і як тяжко, не зважаючи ні на що, пройти шлях випробувань до кінця.

Ви прочитає дивну казку про напівзолотого чоловіка, і на додачу, читачу буде дана інструкція для виживання. 

Кожен читач, навіть який не дуже любить фантастику, знайде щось для себе. Сюжети цих різних оповідань, націлені не тільки на те, щоб філософствувати, а ще й на те, щоб подарувати читачу пригоди, зустріч з цікавими героями і подорожі в безмежному космосі.

Придбати книгу можна за цими посиланнями: 

https://play.google.com/store/books/details/%D0%A1%D0%BD%D1%96%D0%B6%D0%B0%D0%BD%D0%B0_%D0%A2%D0%B8%D0%BC%D1%87%D0%B5%D0%BD%D0%BA%D0%BE_%D0%AF_%D1%82%D1%96%D0%BB%D1%8C%D0%BA%D0%B8_%D0%AF?id=MoYeDAAAQBAJ

https://play.google.com/store/books/details?id=DYYeDAAAQBAJ&rdid=book-DYYeDAAAQBAJ&rdot=1&source=gbs_vpt_read&pcampaignid=books_booksearch_viewport

 

Додаткова інформація