Наші в Сумах

4-го травня в Сумській бібліотеці N17 відбулася творча зустріч п’ятикласників місцевої школи N20 з письменником та журналістом Геннадієм Горовим.

Ініціатором заходу була  Сумська громадська організація “Ініціативи Слобожанщини”, котра  левову частку своєї роботи приділяє саме мистецько-просвітницькій діяльності.

Геннадій Володимирович уже не в перше бере участь в заходах під егідою цієї молодої організації, заснованої переселенцями з м. Краматорськ Анатолієм і Дарією Сассами. Приємно, що наші митці свідомі важливості подібних зустрічей і з такою готовністю відгукуються на пропозиції до співпраці.

Сама зустріч відбувалася в легкій невимушеній атмосфері. Поет читав свої твори, залучав дітей до розгадування загадок, відповідав на їхні численні питання… А питань, до речі, справді було чимало. Діток цікавило і дитинство гостя, і його сьогоденність, і моменти пов’язані з творчим процесом… Виявилося,  що дехто з них сам не байдужий до віршотворення, а одна дівчинка навіть попросила дозволу – надіслати Геннадію Володимировичу власні вірші, аби почути його думку та отримати поради. Не залишалися осторонь спілкування й присутні на заході дорослі: вчителька української мови та літератури Тетяна Подоляко, яка прийшла разом із дітьми, бібліотекарі, вже згадувані Анатолій і Дарія Сасси… Далеко не завжди за присутності таких різних за віком та досвідом людей спілкування виходить на стільки розкутим і багатогранним. Захід затягнувся значно довше, ніж планувалося від початку. Та й по його завершенню розходилися учасники вельми неохоче.

Представники “Ініціатив Слобожанщини” пообіцяли й надалі влаштовувати подібні зустрічі. Їх підтримала завбібліотеки – Лариса Миколаївна Погорєлова і звісно ж Геннадій Горовий. А значить – далі обов’язково буде.

 

Additional information