НАГОРОДИ ЗА СПРИЯННЯ ВІЙСЬКОВІЙ ПРЕСІ

3 березня перед початком засідання Правління НСПУ капітан 2-го рангу Олександр Свириденко і майор Сергій Цигіпа за дорученням командування вручили відзнаки за внесок у становлення військової журналістики в зоні проведення АТО кільком членам НСПУ. Серед відзначених були і члени Київської обласної письменницької організації. 

Подяками командуючого Сил спеціальних операцій ЗСУ генерал-майора І.В. Луньова були відзначені директор Департаменту видавничої справи Держкомтелерадіокомітету України  Олексій Кононенко за сприяння у надрукуванні військових вісників Командування сухопутних військ ЗСУ «Захисник Вітчизни» та 72-ї окремої механізованої бригади «Знамено перемоги», а також технічний редактор і військовий фотокореспондент в АТО Юрій Гай.

Почесними знаками 72-ї ОМБР  нагороджені редактор її вісника Анатолій Гай і технічний редактор Юрій Гай, які майже рік у бойових умовах на передовій випускали експериментальне видання цієї бригади, що стало взірцем для інших створюваних на неоголошеній українсько-російській війні аналогічних засобів масової інформації Українського війська.  

Однією з найвищих у Збройних Силах України нагород – Подякою начальника Генерального штабу Збройних Сил України генерала армії України Віктора Муженка відзначено військового журналіста з майже піввіковим стажем, автора пілотного проекту бригадних багатотиражок у воюючих на сході України з’єднаннях, голову Комісії з військово-патріотичної літератури  Анатолія Гая.

З вітальним словом у Міжнародний день письменника до присутніх у залі звернувся майор Сергій Цигіпа, який пише вірші та політичну сатиру і має кілька виданих книг.

Від імені військових журналістів – членів НСПУ  та співробітників музею Т.Г. Шевченка у Переяславі-Хмельницькому А. Гай подарував гостям комплект ілюстрацій для обладнання двох Шевченківських світлиць у військових підрозділах і свою власну документальну повість «Вогненні рубежі прапороносців», написану в зоні проведення антитерористичної операції. 

 

Additional information