З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ, ВЧИТЕЛЮ!

30 листопада група українських письменників-"радосинців" у складі Олега Завадського, Сергія Цушка, Михайла Горлового, Володимира Бубиря, Тетяни Лемешко та Людмили Юферової завітала на гостини до організатора, натхненника, мудрого наставника багатьох поколінь літераторів України та засновника і незмінного керівника літературного об'єднання "Радосинь" НСПУ Чередниченка Дмитра Семеновича. Візит був цільовий - привітати Учителя з 82-ою річницею від дня народження. Ми застали Дмитра Семеновича при доброму настрої, жвавого, радісного. Привітали, набажали тонну усіляких людських гараздів, здоров'я та багато років життя. Йому було приємно знову побачитися зі знайомими людьми, котрі саме завдяки Вчителю стали членами Національної Спілки письменників України. 

Раділа разом з Дмитром Семеновичем і його дружина - відома дитяча українська письменниця Галина Кирпа. Галина Миколаївна, дуже тепла і приємна жінка, пригостила нас чаєм з кулінарними смаколиками, фотографувала, а ми всі дивувалися великій кількості вишитих рушників у їхній квартирі - то робота золотих ручок господині. Розмовляли, згадували, сміялися, ділилися планами на майбутнє. Дмитро Семенович повідомив, що перебрав свої рукописні архіви, тож віршів та прози назбирав ще на 7 книг! Ооо! Письменники завжди багаті своїми творчими надбаннями! Нашу приємну розмову увесь час перебивали телефонні дзвінки - то письменники з усіх усюд вітали Дмитра Чередниченка з днем народження. 

Прощалися, коли надворі вже добре стемніло. У кожного з нас на душі було тепло і затишно від зустрічі з гарними людьми, від рідних узорів Галининих рушників. 

Міцного здоров'я Вам, Дмитре Семеновичу та Галино Миколаївно! Нехай тепло ваших сердець і вікон постійно скликає до вашої оселі багато друзів.

 

Додаткова інформація