Письменники у Президентському полку

На запрошення командування Президентського полку в один з вихідних до воїнів цієї специфічної військової частини, яка здійснює охорону вищої посадової особи України та  зустрічає Почесною військовою вартою лідерів держав світу, завітало подружжя колишніх військових журналістів, письменники-орденоносці Галина і Анатолій Гаї. 

Зустріч була приурочена до випуску обласним книжковим видавництвом «Буква», де працює головним редактором Галина Гай, книги її чоловіка Анатолія Гая про героїзм воїнів Збройних Сил України, які грудьми заступили шлях озброєній до зубів московській орді та її  ставленикам-колаборантам із самопроголошених ДНР і ЛНР на сході України. Художньо-документальну повість «Вогненні рубежі «Прапороносців» її автор писав протягом півторарі-чного перебування у діючій армії на передовій під Волновахою та Авдіївкою, де за розпоря-дженням командування Генштабу ЗСУ редагував військовий вісник 72-ї окремої механізованої бригади «Знамено перемоги». Військовим фотокореспондентом та випусковим редактором цього вісника служив син Анатолія Івановича й Галини Семенівни, молодий прозаїк, член НСПУ і Київської обласної письменницької організації Юрій Гай, відзначений за відмінну службу на сході України  двома військовими нагородами.

Гості воїнів Президентського полку розповіли про свою творчу і громадську роботу, за яку удостоєні орденів «За заслуги» 3-го ступеня та багатьох інших високих відзнак, про специфіку професії військового журналіста і військового письменника, подарували свої книги.

Воїни у свою чергу привітали Анатолія Гая з виходом нової книги та врученням  йому після повернення з війни Подяки начальника Генерального Штабу ЗСУ і найвищої нагороди Українського війська для цивільних – медалі «За сприяння Збройним Силам України», сердечно подякували гостям-письменникам – майстрам художнього слова за щире  спілкування  і подаровані  книги з автографами для полкової бібліотеки.

На світлинах зафіксовано кілька миттєвостей зустрічі письменників з воїнами Президеннтського полку

 

Додаткова інформація