З НОВИМ РОКОМ ТА РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ!

Шановні колеги – члени Київської обласної письменницької організації!

Сердечно вітаю вас з двома великими святами –  Новим роком і Різдвом Христовим. Перше приїхало верхи на земляній свині, і такий транспортний засіб, назву якого носитиме весь рік, породжує двоїсті почуття. З одного боку, свиня символізується з достатком, зі спокійним і розміреним буттям. З другого боку свиня – вона на усіх п’яти континентах є свинею, з багатьма її негативними рисами.  Хочеться побажати, аби щодо кожного з нас вона проявила свої плюси, а мінуси залишила для наших недругів.

Ну а Різдво традиційно несе світлу віру в оновлення, у кращий світ, у краще майбуття для нас і наших нащадків. 

Давайте ж гуртом побажаємо цього і кожному з нас, і нашій багатостраждальній Україні.

Я пишаюся вами, вашою творчістю, вашим патріотизмом і активною життєвою позицією. Високо ціную ваше розуміння моєї нерівної боротьби з нинішнім керівництвом НСПУ, яке за 4 останні роки цинічно хапонуло нашого з вами спільного майна на приблизно 14 млн. грн.  (у мене є цьому незаперечні  докази, до яких поки що наші українські право-неправо-захисники і право-криво-судді ніяк не дійдуть). Спілчанські «очільники» прихватизували і далі безкарно прихватизовуватимуть нажите нашими попередниками-письменниками на очах у байдужої, зневіреної у всьому сьогоднішньої спілчанської маси, доки не дамо їм по руках.

На щастя, ні я, ні ви до байдужо-слухняної сірятини не належимо, що засвідчує мій спротив і ваша підтримка моєї епопеї під назвою «І один у полі воїн». 

Я вірю, що ми ще побачимо наш гордий прапор перемоги і тут, і на сході України.

Хай Новий рік наближає нас до цих сподівань, хай дарує здоров’я, благополуччя, нові творчі здобутки, звичайні земні радощі, чого усім щиро зичу.

Ми відродили наш сайт (щоб його знайти, слід просто набрати «Київська обласна організація НСПУ) як по суті єдиний ефективний засіб колективного спілкування. Подавайте на нього на  електронні адреси (мені – Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або Володимиру Бубирю  – Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ) інформацію про свої здобутки, про цікаві події, надішліть коротку інформацію про усі ваші видані  і підготовлені до видання книги із зображеннями обкладинок, анотаціями і найцікавішими фрагментами (добірками віршів, уривками прози), які б давали уявлення про вашу творчість. Зразки таких публікацій уже є на сайті, поцікавтесь і зробіть аналогічні. Хочеться, щоб на сайті було якомога більше інформації про кожного члена КОО НСПУ.

З повагою – 

голова КОО НСПУ   Анатолій Гай


 

Додаткова інформація