Творча зустріч у госпіталі

Четвертого жовтня відбулася творча зустріч з пацієнтами Київського міського клінічного госпіталю ветеранів війни. До складу нашої «летючої артбригади» увійшли Олесь Харченко - народний артист України, голова оргкомітету проекту-конкурсу «Тарас Шевченко єднає народи»; Віктор Ткаченко – поет, бард; Сергій Саєнко – письменник, член літературного журі та член оргкомітету проекту-конкурсу «Тарас Шевченко єднає народи»; Меланія Іщук – громадський діяч, координатор проекту-конкурсу «Тарас Шевченко єднає народи».

Як приємно було спостерігати за радісними вогниками в очах розчулених глядачів під час наших виступів, коли зі сцени лунали чудові пісні, чуттєві вірші та цікаві розповіді! Серце переповнює радість від того, що ми зробили щось важливе для людей, які заслуговують на гідне життя, але живуть більше сподіваннями на це. Навіть книжки у подарунок для них було справжнім щастям.

Після закінчення офіційної зустрічі люди продовжували підходити до нас на території госпіталю, ділилися враженнями й дякували за виступи.

 

Додаткова інформація