Визначено кандидатуру лауреата Київської обласної літературної премії імені Григорія Косинки за 2019 рік

28 листопада у приміщенні Київської обласної  державної адміністрації відбулося з засідання комісії  з розгляду питань щодо присудження Київської обласної літературної премії імені Григорія Косинки  за 2019 рік. До другого туру відбору кандидатур увійшли викладач Дібрівського аграрного ліцею, жителька села Тайниця  Тетіївського району Київської області Галина Тарнавська за повість «Спасенна весна» і колишній співробітник СБУ, нині військовий пенсіонер Сергій Шевченко з Переяслава за книгу художніх публіцистичних статей «Наган-країна» про розстріляне українське Відродження.  

В результаті обговорення і таємного голосування лауреатом Київської обласної літературної премії імені Григорія Косинки  за 2019 рік обрано Сергія Шевченка за книгу художніх публіцистичних статей «Наган-країна».

Галину Тарнавську за активну участь у конкурсі на здобуття престижної обласної премії буде представлено до відзнаки Управління культури, національностей та релігій. 

 

Серед двадцяти діячів культури та мистецтва Київщини, які одержуватимуть у 2020 році стипендії  голови Київської обласної державної адміністрації, четверо членів Київської обласної організації НСПУ 

Комісія, яка засідала під керівництвом начальника Управління культури, національностей та релігій КОДА, з семи поданих правлінням КОО НСПУ кандидатур відібрала і рекомендуватиме голові КОДА На затвердження такі кандидатури :  

1. Горовий Геннадій Володимирович – 1981 р.н., поет, прозаїк (м. Обухів) 

2. Дубович Микола Іванович – 1948 р.н., прозаїк (м.Переяслав)

3. Скорик Михайло Тихонович – 1940 р.н., публіцист (м. Ірпінь)

4. Швень  Наталія  Іванівна – 1956 р.н., поетеса (м. Вишгород). 

 

 

Вітамо нового лауреата і нових стипендіатів!  

 

Додаткова інформація