Знайдено убитим сина письменниці Олени Плавенчук

На жаль, і так не дуже вдалий, як для України загалом, так і для нашої обласної письменницької організації, 2019 рік на своєму фініші  продовжує надсилати нам чорні мітки. Гіркої, непоправної  втрати зазнала ще одна наша колежанка – відома поетеса Олена Плавенчук з селища міського типу Дослідницьке Васильківського району.  

Ми усі з тривогою очікували результатів пошуків її сина Ігоря, який за нез’ясованих обставин зник на Львівщині, де жив і працював. Від нашої письменницької організації офіційно зверталися до поліції міста Львова і Львівської області з проханням посилити пошуки безслідно зниклого молодого чоловіка. Разом з Оленою Павлівною та її рідними сподівалися, що він знайдеться живий і здоровий. 

Але… Через кілька місяців після зникнення Ігоря знайдено убитим.

Ігор був чуйним і люблячим сином, доброю і довірливою людиною. За своїм характером він нікому не міг заподіяти зла. Тим жорстокішою видається розправа над ним, вчинена невідомими нелюдами-убивцями хіба що заради мобільного телефона та невеличкої суми грошей, що були при ньому на момент убивства. 

Хочеться сподіватися, що убивць знайдуть і покарають, що їх не мине Божий суд. Але матусі від цього не стане легше, бо ніщо не поверне рідної кровинки.

Важко виразити словами те неприродне явище, коли батьки й матері хоронять своїх дітей. Але треба вистояти і жити далі, служити своїй місії і своєму призначенню на землі.

Дорога наша Олено Павлівно! Висловлюємо Вам і вашій родині щирі співчуття у непоправному горі – загибелі сина Ігоря.  Ми розділяємо Ваш біль, ми поруч з Вами. Тримайтеся!

Члени Київської обласної організації НСПУ

Додаткова інформація