Видавництво „Буква” запрошує до співпраці

 

 

Мале підприємство Видавництво „Буква” діє з липня 1993  року. Після прийняття у 1977 році Закону України „Про видавничу справу” воно  зареєстроване у Державному комітеті телебачення і радіомовлення України, одержавши Свідоцтво про внесення суб’єкта видавничої справи до державного реєстру видавців, виготівників і розповсюджувачів видавничої продукції серії ДК № 1564 від 11.11.2003 року. 

Історія видавництва невіддільна від історії Білоцерківської міської організації НСПУ, об’єднання письменників Київщини у складі Київської організації НСПУ, а з червня 2003 р. –  Київської організації НСПУ. Про це детально розповідається у історії розвитку сучасного літературного процесу на Київщині, вмішеному на сайті Київської обласної організації НСПУ.

Працюючи на засадах некомерційного видавництва, „Буква” і на момент створення, і нині ставить перед собою мету випускати книги літераторів Київщини, які із занепадом державного книгодрукування і високою вартістю видавничих послуг у столичних поліграфпідприємствах саме у „Букві” мають змогу видаватись невеликими тиражами за скромну ціну. Видавництво випустило більше двохсот назв книг і початкуючих літераторів, і маститих письменників – лауреатів найвищої літературної відзнаки України – Національної премії ім. Т. Шевченка. Досвідчені  видавці та наявність поліграфічних можливостей дозволяють випускати книжкову продукцію будь-якого вигляду, формату і складності: від простеньких збірочок-метеликів поезії та прози і аж до подарункових багатоколірних видань на крейдованому папері в суперобкладинках. 

Маленький, але згуртований колектив професійних видавців „Букви” запрошує до співробітництва. Усім, хто звернеться до видавництва, надаються кваліфікована літературна консультація, інформація про порядок і умови видання, при потребі – графічне оформлення майбутньої книжки.

Отож видавництво „Буква” запрошує до співпраці. ЇЇ переваги:

1.Кваліфікована і високопрофесійна літературна консультація щодо якості рукопису та його відповідності видавничим  вимогам.

2.Оцінка вартості видання в залежності від формату майбутньої книги та її тиражу.

3.Значно нижча, ніж у інших видавництвах, вартість видання за рахунок некомерційного статусу видавництва „Буква”.

4.При потребі допомога у пошуку спонсорських коштів на видання майбутньої книги.

5.Кваліфікована редакторська допомога у підготовці рукопису.

6.При потребі ілюстрування майбутньої книги чорно-білими чи повнокольоровими малюнками, виготовленими професійними книжковими художниками-графіками.

7.Верстка майбутньої книги залежно від жанру, обсягу, формату.

8.Коректорські послуги.

9.Надання автору сигнального примірника на паперовому носії для вичитки та візування перед надрукуванням книги. 

10.Значно коротший, ніж у інших видавництвах, термін видання.

11.Надання всіх необхідних документів від видавничого договору до накладних на одержання готового тиражу книги.

 

При наявності добротного рукопису і бажанні видати свій твір надсилайте його на елек-тронну адресу МП Видавництва „Буква” – Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , телефон 068-561-28-72. Якщо рукопис за своїм художнім рівнем відповідатиме вимогам письменницького видавництва, ми прорахуємо вартість видання, надамо допомогу у зборі коштів і випуску книги.

 

 

З повагою – 

виконавчий директор МП Видавництво „Буква”                                                    М. Вітренко

 

 

 

 

Додаткова інформація